021 8830 8440
هدایای تبلیغاتی پیشکش
[رای: 1 میانگین: 5/5]
لطفا امتیاز دهید!

هدایای تبلیغاتی پیشکش

به وبسایت شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش خوش آمدید. ما تولید کننده و وارد کننده عمده هدایای تبلیغاتی هستیم. همچنین در زمینه صادرات هدایای تبلیغاتی به ویژه صنایع دستی به کشورهای همسایه از جمله عراق فعالیت می‌کنیم. در سایت پیشکش گیفت شما تنوع بسیار زیادی از هدایای تبلیغاتی مختلف را مشاهده می‌فرمایید. از خودکار تبلیغاتی و لیوان تبلیغاتی گرفته تا هدایای تبلیغاتی سنتی ایرانی مانند میناکاری و کتب نفیس. ما در پیشکش هدایای تبلیغاتی لوکس و مدیریتی را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهیم. برای شما که به فکر تمایز هستید هدایای تبلیغاتی خاص را در نظر گرفته‌ایم. به هر حال هر آنچه به آن نیاز دارید در پیشکش برای شما مهیا است.

برای هر رویدادی، چه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی باشد چه هدایای تبلیغاتی سال نو، برای مشتریان ارزشمندتان هدیه مورد نظرتان در پیشکش پیشبینی شده است. از مشتریان که بگذریم، کارمندان و نیروی انسانی شما از با ارزشترین سرمایه‌های شما هستند. ما برای کارمندان شما نیز هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته‌ایم. با هر بودجه‌ای هدایای تبلیغاتی با کیفیت و متنوع را از ما بخواهید.

ما برای نوروز 1401 تنوع هدایای تبلیغاتی را بیشتر کرده‌ایم و برای دوری از ارائه هدایای تبلیغاتی تکراری، به ویژه در بسته بندی تغییرات بسیاری اعمال کرده‌ایم. برای هدایای نوروز امسال ست‌های سررسید و ست‌های مدیریتی متنوعی تهیه دیده‌ایم. دیگر هدایای تبلیغاتی شب عید را در لیست قیمت ما مشاهده کنید. با توجه به انتشار سویه امیکرونهمچنان هدایای کرونایی از سبد ما حذف نخواهند شد. به تازگی و با بهتر شدن وضعیت رنگبندی کرونا و بازگشایی مجدد نمایشگاه‌ها شاهد رونق کسب و کارها هستیم و امیدوار هستیم تا بتوانیم در حوزه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیز خدمت رسانی کنیم.

یکی از هدایای تبلیغاتی فوق العاده لوکس و پرفروش، ست مدیریتی است. ست‌های تبلیغاتی معمولا شامل پاوربانک تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی، خودکار، جا کلیدی تبلیغاتی و جا کارتی تبلیغاتی هستند که به تناسب بودجه می‌تواند تغییر کند. ما در شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش در این زمینه بسیار تلاش کرده‌ایم و با کیفیت‌ترین ست‌های مدیریتی تبلیغاتی را آماده کرده‌ایم. ست‌های ما جزو پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی هستند. این ست‌ها از جعبه‌های بسیار شیک و با کیفیت ساخته شده‌اند. در داخل این جعبه‌ها ابرهایی وجود دارد که با یک لایه جیر تزیین شده‌اند. این ابرها بر اساس سفارش شما برش لیزر داده می‌شود و هدایای تبلیغاتی انتخابی شما داخل آن به زیبایی قرار می‌گیرند. ست های مدیریتی از انتخاب‌های بسیار هوشمندانه برای هدایای نوروزی هستند.

به هر حال تنوع هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد است و در هر حوزه‌ای این هدایا متفاوت هستند. مهم‌ترین اصل در انتخاب و ارائه هدایای تبلیغاتی کیفیت و کاربرد آن است. برای انتخاب هدایای تبلیغاتی به مخاطب خود دقت کنید. آیا هدیه شما مناسب شغل شما و شان طرف مقابلتان است یا خیر؟ شاید این سوال را داشته باشید که برای تهیه هدایای تبلیغاتی از کجا شروع کنیم. بهتر است قبل از هر اقدامی موارد و مراحل زیر را یکبار مطالعه کنید تا با پروسه سفارش، تهیه و تحویل هدایای تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید.

 

 

سفارش هدایای تبلیغاتی را چگونه انجام دهیم؟

برای سفارش هدایای تبلیغاتی مراحل زیر انجام می‌شوند:

1 مرحله اول بررسی کاتالوگ

بررسی کاتالوگ

در این مرحله لیست هدایای تبلیغاتی شرکت پیشکش برای شما ارسال می‌شود تا شما محصولات را بررسی و هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
2 مرحله دوم مشاوره و انتخاب اولیه محصول

مشاوره و انتخاب اولیه محصول

در این مرحله شما سوالات خود را در خصوص هدایای تبلیغاتی مختلف از کارشناسان ما پرسیده و با توجه به این مشاوره هدایای تبلیغاتی خود را جهت دیدن نمونه‌ها انتخاب می‌کنید.
3 مرحله سوم ارسال رایگان نمونه و بررسی شما

ارسال رایگان نمونه و بررسی شما

پس از انتخاب محصولات، نمونه‌های هدایای تبلیغاتی شما می‌توانید برای دیدن هدایای تبلیغاتی به دفتر پیشکش مراجعه کنید تا هدیه از نزدیک دیده شود و بررسی‌های لازم صورت گیرد.
4 مرحله چهارم صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور

بعد از انتخاب هدایای تبلیغاتی و تصمیم گیری در خصوص تعداد آن‌ها، پیش فاکتور توسط کارشناسان ما صادر می‌گردد.
5 مرحله پنجم اجرای طرح گرافیکی لوگو روی محصول

اجرای طرح گرافیکی لوگو روی محصول

پس از تایید پیش فاکتور و واریز بخشی از مبلغ آن، اجرای طرح گرافیکی محصول و محل قرارگیری لوگوی شرکت شما توسط تیم طراحی پیشکش انجام خواهد شد.
6 مرحله ششم چاپ لوگو روی هدیه تبلیغاتی

چاپ لوگو روی هدیه تبلیغاتی

پس از تایید طرح ابتدا یک نمونه از کار روی هدیه تبلیغاتی اجرا شده و تصویر آن برای بررسی مجدد ارسال می‌گردد.
7 مرحله هفتم تحویل کار

تحویل کار

پس از تایید نمونه، بر روی همه محصولات چاپ زده می‌شود و در نهایت هدایای تبلیغاتی مورد نظر شما در محل درخواستی شما (تهران یا شهرستان) تحویل خواهد شد.

 

ما در پیشکش به این موضوع آگاهی داریم که سفارش هدیه تبلیغاتی پروسه‌ای سخت و پراسترس است. ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم این موضوع را برای شما امری راحت و دلپذیر کنیم. ما به کیفیت، دقت و سرعت پایبند هستیم و سفارشات شما را بدون تاخیر تحویل خواهیم داد.

 

بهترین هدایای تبلیغاتی

 هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند و دسته بندی آن‌ها برای هر شرکت متفاوت است. یکی از انواع دسته بندی هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، هدایای تبلیغاتی با قیمت متوسط و هدایای تبلیغاتی لوکس یا گران قیمت هستند. البته هدایای تبلیغاتی را به دسته‌های عمومی، کارشناسی و مدیریتی نیز تقسیم بندی می‌کنند. ما در شرکت پیشکش با توجه به سفارشات مشتریانمان به این نتیجه رسیده‌ایم که دسته بندی زیر را مد نظر قرار دهیم. البته ممکن است در زمان‌های مختلف بسته به شرایط انواع دیگری از هدایای تبلیغاتی به این دسته بندی اضافه شود. به طور مثال با شیوع ویروس کرونا هدایای تبلیغاتی بهداشتی مانند ماسک، الکل و... در قالب پک‌های بهداشتی در سبد ما اضافه شد که ممکن است دائمی نباشد.

 

1. هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی: این هدایا عموما به منظور ارائه در نمایشگاه‌ها به منظور جذب مخاطبان به غرفه و یا یادگاری به بازدیدکنندگان ارائه می‌شوند. هدایای نمایشگاهی عموما ارزان قیمت هستند. انواع هدایای نمایشگاهی خودکار تبلیغاتی، لیوان، کلاه، جاکارتی، جاکلیدی و... هستند. این هدایای تبلیغاتی در تیراژهای بالا تهیه شده و در نمایشگاه‌ها و یا همایش‌ها استفاده می‌شوند. به تازگی و با توجه به برگزاری دوباره نمایشگاه‌ها پس از یک دوره تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، مجددا استقبال زیادی از این هدایا خواهد شد.

2. هدایای تبلیغاتی کارشناسی: این هدایا که عموما در دسته هدایای الکترونیکی نیز قرار می‌گیرند به طور کلی برای ارائه به مخاطبانی خاص تهیه می‌شوند. هدایای تبلیغاتی همچون پاوربانک، فلش مموری، چراغ مطالعه، بخور سرد و... از این جمله هستند. این هدایا به نسبت گرانتر هستند اما بسیار تاثیرگذار و کاربردی هستند. با ارائه این نوع از هدایای تبلیغاتی به مدیران میانی و کارشناسان شرکت‌ها تاثیرات فراوانی در کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد.

3. هدایای تبلیغاتی مدیریتی: این هدایا، جز هدایای بسیار لوکس هستند. هدایای مدیریتی به طور قطعی هدایایی با کیفیت و ارزشمند هستند. هدایای چون ست مدیریتی، کتب نفیس و... از این دست هستند. به یاد داشته باشید به مدیران هدایای تبلیغاتی ارزشمند ارائه دهید در غیر این صورت از آن استفاده نخواهند کرد. اگر هدایای مدیران با کیفیت مناسب و مهمتر از آن بسته بندی زیبا و لوکس ارائه نشوند به جای تبلیغ به اعتبار کسب و کار خود صدمه خواهید زد.

4. هدایای ویژه خودرو: هدایای تبلیغاتی که در خودروها کاربرد دارند فراموش نشدنی هستند. هدایایی مانند شارژر فندکی، آفتابگیر تبلیغاتی و... از این دست هدایا هستند. به کسانی که کسب و کارشان به گونه‌ای به خودرو ربط دارد پیشنهاد می‌شود حتما از این هدایای تبلیغاتی استفاده کنند. البته لزوما نباید کسب و کار شما مربوط به خودرو باشد تا یک شارژر فندکی یا یک شارژر وایرلس خودرو هدیه دهید!

پروفایل شرکت

همه چیز از آنجا شروع شد که متوجه نیاز شرکت‌های بزرگ به هدایای تبلیغاتی شدیم و براساس تجربه و تخصص مدیران شرکت چند محصول کوچک اما باکیفیت را برای یکی از نمایشگاه‌های بزرگ آماده کردیم. این کار کوچک به سرعت تبدیل به درخواست‌های زیادی شد که این شغل پاره‌وقت را به یک شغل تمام وقت برای ما تبدیل کرد.

مشتریان ما از صفر تا صد امور هدایای تبلیغاتی خود را به ما می‌سپارند. از ساده‌ترین خودکارهای تبلیغاتی گرفته تا هدایای تبلیغاتی خاص مدیران مانند ست‌های لوکس تبلیغاتی شامل پاوربانک‌ها، فلش‌های تبلیغاتی و غیره. هم اکنون شرکت پیشکش مهر آریا، در زمینه واردات و صادرات هدایای تبلیغاتی، انواع چاپ‌ها و خدمات فعالیت دارد. در پیشکش ما قولی نمی‌دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم!

 

چرا هدایای تبلیغاتی پیشکش؟

ما تنها یک هدف داریم: آسان کردن پروسه خرید شما! شاید بسیار ساده به نظر بیاید اما اینکه با کیفیت‌ترین هدایای تبلیغاتی را در یک مجموعه پیدا کنید آنچنان هم ساده نیست. در پیشکش برای همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، نوروز و هر رویدادی که فکرش را کنید برنامه‌ریزی شده است و به آسانی و با خیالی راحت می‌توانید از این هدایا بهره ببرید. فقط کافی است از میان لیست محصولات انتخاب کنید یا با مشاوران ما چند دقیقه‌ای صحبت کنید.

به اشتراک بگذارید
بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
طراحی سایت: همورا
Copyright © 2022 PishKesh. All rights reserved.