021 8840 3004
موس پد تبلیغاتی
[رای: 1 میانگین: 5/5]
لطفا امتیاز دهید!

موس پد تبلیغاتی

یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی علی الخصوص در نمایشگاه‌ها موس پد تبلیغاتی است. این هدیه به این دلیل که روی میز مخاطب شما قرار می‌گیرد همیشه در معرض دید می‌باشد. موس پد تبلیغاتی فضای چاپ بسیار مناسبی نیز دارد و هر طرح یا نوشته‌ای که مایل باشید روی آن چاپ می‌گردد.

موس پد تبلیغاتی با اینکه هدیه به نسبت ارزانی است و زیر 20.000 تومان قیمت دارد، اما بازخورد بسیار زیادی دارد و هدیه تبلیغاتی بی نظیری است. این محصول فضای تبلیغاتی بسیار خوبی به شما می‌دهد و طرح شما به صورت چهار رنگ چاپ می‌گردد و هیچ محدودیتی برای چاپ طرح شما وجود ندارد. موس پدهای موجود در شرکت پیشکش، به چند دسته تقسیم می‌شود. دسته اول موس پدهای ساده هستند که به شکل مربع و دایره هستند و ارزانترین نوع این محصول هستند. دسته دوم موس پدهای ژله‌ای هستند که آن‌ها هم انواع مختلفی دارند. موس پدهای ژله‌ای به این شکل هستند که در قسمت پایین موس پد، قسمتی قرار دارد که مچ دست در هنگام کار با موس، روی آن قرار می‌گیرد و کاملا ارگونومیک هستند و شما پس از استفاده طولانی با موس پد کمتر احساس خستگی و درد می‌کنید. این قسمت ژله‌ای شامل چند قسمت می‌باشد:

  • موس پد ژله‌ای ساده: موس پدی است که قسمت ژله‌ای آن ساده است و شناور ندارد و قسمت ژله‌ای فقط متشکل از آب یونیزه شده می‌باشد.
  • موس پد ژله‌ای با شناور: موس پدی است که قسمت ژله‌ای آن علاوه بر آب یونیزه شده، یک شناور که معمولا یک تکه PVC برش خورده به شکل محصول یا لوگو و یا به شکل دایره، مربع و مستطیلی است که طرح دلخواه مشتری بر روی آن چاپ می‌شود. این تکه درون قسمت ژله‌ای قرار می‌گیرد و هنگام کار حرکت می‌کند و باعث جلب توجه می‌شود.
  • موس پد ژله‌ای با گرانول: این موس پد در قسمت ژله‌ای علاوه بر آب یونیزه شده از موادی به نام گرانول با رنگ‌های مختلف تشکیل شده است که زیبای خاصی به محصول داده و در هنگام کار با موس پد حرکت کرده و زیبایی خاصی به محصول می‌دهد و جلب توجه می‌کند. بهتر است رنگ این گرانول‌ها متناسب با طرح انتخابی تعیین شوند.
  • موس پد ژله‌ای با وتجل: این موس پد تبلیغاتی در قسمت ژله‌ای از دانه‌های ژله‌ای رنگی تشکیل شده که باعث می‌شوند زیر مچ دست راحتی خاصی را القا کند و به علاوه از زیبایی خاصی برخوردار است. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به رنگ طرح پس زمینه رنگ وتجل انتخاب گردد.

 

 

موس پد تبلیغاتی

موس پدهای تبلیغاتی ساده

 

 

 

 

موس پد تبلیغاتی ژله ای ساده

موس پد تبلیغاتی ژله‌ای ساده

 

 

 

 

 

موس پد تبلیغاتی ژله ای با شناور

موس پد تبلیغاتی ژله‌ای با شناور

 

 

 

 

 

موس پد ژله ای تبلیغاتی با گرانول

موس پد ژله‌ای تبلیغاتی با گرانول

 

 

 

 

 

موس پد تبلیغاتی ژله ای وتجل

موس پد تبلیغاتی ژله‌ای وتجل

 

 

 

 

موس پدها همانند یک بیلبورد تبلیغاتی بسیار ارزان هستند که فضای تبلیغاتی آن‌ها مناسب برای معرفی محصول، اطلاعات تماس، نوع خدمات ارائه شده و... می‌باشند. اگر محصول شما اینقدر کوچک است که قابلیت آن را دارد که قاب ژله‌ای قرار گیرد، می‌توانید تبلیغ بسیار اختصاصی با قیمتی بسیار ارزان داشته باشید. برای ماندگار کردن موس پد تبلیغاتی و کاربرد بیشتر آن‌ها، پیشنهاد می‌کنیم به عنوان هدیه نوروزی، تقویم سال جدید را روی پد آن چاپ کنید که با این کار یک تیر و چند نشان زده‌اید.

حداقل تیراژ سفارش برای موس پد تبلیغاتی، 200 عدد می‌باشد. در صورت سفارش بالای 1000 عدد از تخفیفات ویژه شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش بهره‌مند خواهید شد.


تماس با ما
نیاز به راهنمایی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.
بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
طراحی سایت: همورا
Copyright © 2020 PishKesh. All rights reserved.