WhatsApp WhatsApp
021 8830 8440
موس پد تبلیغاتی
1 رای شما هم امتیاز بدهید!

موس پد تبلیغاتی

یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی علی الخصوص در نمایشگاه‌ها موس پد تبلیغاتی است. این هدیه به این دلیل که روی میز مخاطب شما قرار می‌گیرد همیشه در معرض دید می‌باشد. موس پد تبلیغاتی فضای چاپ بسیار مناسبی نیز دارد و هر طرح یا نوشته‌ای که مایل باشید روی آن چاپ می‌گردد.

موس پد تبلیغاتی با اینکه هدیه به نسبت ارزانی است و زیر 20.000 تومان قیمت دارد، اما بازخورد بسیار زیادی دارد و هدیه تبلیغاتی بی نظیری است. این محصول فضای تبلیغاتی بسیار خوبی به شما می‌دهد و طرح شما به صورت چهار رنگ چاپ می‌گردد و هیچ محدودیتی برای چاپ طرح شما وجود ندارد. موس پدهای موجود در شرکت پیشکش، به چند دسته تقسیم می‌شود. دسته اول موس پدهای ساده هستند که به شکل مربع و دایره هستند و ارزانترین نوع این محصول هستند. دسته دوم موس پدهای ژله‌ای هستند که آن‌ها هم انواع مختلفی دارند. موس پدهای ژله‌ای به این شکل هستند که در قسمت پایین موس پد، قسمتی قرار دارد که مچ دست در هنگام کار با موس، روی آن قرار می‌گیرد و کاملا ارگونومیک هستند و شما پس از استفاده طولانی با موس پد کمتر احساس خستگی و درد می‌کنید. این قسمت ژله‌ای شامل چند قسمت می‌باشد:

  • موس پد ژله‌ای ساده: موس پدی است که قسمت ژله‌ای آن ساده است و شناور ندارد و قسمت ژله‌ای فقط متشکل از آب یونیزه شده می‌باشد.
  • موس پد ژله‌ای با شناور: موس پدی است که قسمت ژله‌ای آن علاوه بر آب یونیزه شده، یک شناور که معمولا یک تکه PVC برش خورده به شکل محصول یا لوگو و یا به شکل دایره، مربع و مستطیلی است که طرح دلخواه مشتری بر روی آن چاپ می‌شود. این تکه درون قسمت ژله‌ای قرار می‌گیرد و هنگام کار حرکت می‌کند و باعث جلب توجه می‌شود.
  • موس پد ژله‌ای با گرانول: این موس پد در قسمت ژله‌ای علاوه بر آب یونیزه شده از موادی به نام گرانول با رنگ‌های مختلف تشکیل شده است که زیبای خاصی به محصول داده و در هنگام کار با موس پد حرکت کرده و زیبایی خاصی به محصول می‌دهد و جلب توجه می‌کند. بهتر است رنگ این گرانول‌ها متناسب با طرح انتخابی تعیین شوند.
  • موس پد ژله‌ای با وتجل: این موس پد تبلیغاتی در قسمت ژله‌ای از دانه‌های ژله‌ای رنگی تشکیل شده که باعث می‌شوند زیر مچ دست راحتی خاصی را القا کند و به علاوه از زیبایی خاصی برخوردار است. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به رنگ طرح پس زمینه رنگ وتجل انتخاب گردد.

 

 

موس پد تبلیغاتی

موس پدهای تبلیغاتی ساده

 

 

 

 

موس پد تبلیغاتی ژله ای ساده

موس پد تبلیغاتی ژله‌ای ساده

 

 

 

 

 

موس پد تبلیغاتی ژله ای با شناور

موس پد تبلیغاتی ژله‌ای با شناور

 

 

 

 

 

موس پد ژله ای تبلیغاتی با گرانول

موس پد ژله‌ای تبلیغاتی با گرانول

 

 

 

 

 

موس پد تبلیغاتی ژله ای وتجل

موس پد تبلیغاتی ژله‌ای وتجل

 

 

 

 

موس پدها همانند یک بیلبورد تبلیغاتی بسیار ارزان هستند که فضای تبلیغاتی آن‌ها مناسب برای معرفی محصول، اطلاعات تماس، نوع خدمات ارائه شده و... می‌باشند. اگر محصول شما اینقدر کوچک است که قابلیت آن را دارد که قاب ژله‌ای قرار گیرد، می‌توانید تبلیغ بسیار اختصاصی با قیمتی بسیار ارزان داشته باشید. برای ماندگار کردن موس پد تبلیغاتی و کاربرد بیشتر آن‌ها، پیشنهاد می‌کنیم به عنوان هدیه نوروزی، تقویم سال جدید را روی پد آن چاپ کنید که با این کار یک تیر و چند نشان زده‌اید.

حداقل تیراژ سفارش برای موس پد تبلیغاتی، 200 عدد می‌باشد. در صورت سفارش بالای 1000 عدد از تخفیفات ویژه شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش بهره‌مند خواهید شد.

 

 

موس پدها از چه جنسی ساخته می‌شوند؟

موس پدها را می‌توان از پلی استر، پلاستیک، کاغذ و حتی آلومینیوم ساخت. صرف نظر از اینکه موس پدها از چه جنسی ساخته می‌شوند، آن‌ها باید به گونه‌ای طراحی شوند که دست با آزادی بیشتری بر روی آن حرکت کند. این موضوع برای انجام کارهای حرفه‌ای در زمان استفاده از موس و گشت‌وگذار در اینترنت بسیار حائز اهمیت است.

 

چه تفاوتی بین موس پد ساده با موس پد ژله‌ای وجود دارد؟

کاربرد اصلی موس پدها ایجاد سطحی غیرشفاف و دارای فرورفتگی‌ها و برآمدگی‌های کوچک است. این موضوع باعث می‌شود که سنسور موس پد، بتواند تشخیص حرکت را ساده تر کند. موس پدهای ساده با توجه به سطحشان به دو گروه تقسیم می‌گردند. دسته اول موس پدهای ساده دارای سطح سخت پایه پلاستیکی با پوشش پلاستیکی هستند که اصطکاک کمتری هم نسبت به موس پد نرم دارای پایه پلاستیکی با پوشش پارچه‌ای هستند داشته باشند. این موضوع موس پدهای سخت را برای کارهایی که سرعت بالاتری نیاز دارند مناسبتر می کند. همچنین موس پدهای نرم برای کارهایی که سرعت پایینتری دارند مناسبتر هستند.

 

اگر به سلامتی افراد دریافت کننده موس پدهای تبلیغاتی اهمیت می‌دهید، بهتر است به آن‌ها موس پد ژله‌ای هدیه دهید. موس پدهای ژله‌ای عموما با استانداردهای طبی طراحی می‌شوند که فرم دست را به گونه‌ای شکل می‌هد تا مفصل‌های مچ دست فشار زیادی را تحمل نکنند.

 

برای سفارش دادن موس پد چه موضوعاتی را باید در نظر گرفت؟

 

شماره یک انتخاب جنس مناسب

متریال‌های گوناگونی برای ساخت موس پدهامی‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد که هر کدام از آن‌ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. بنا بر کاربرد و هدفی که برای سفارش در نظر دارید، جنس مورد نظر خود را سفارش دهید.

شماره دو در انتخاب شکل خلاقانه عمل کنید

امروزه دیگر موس پدها را تنها به شکل مربعی تولید نمی‌کنند. گزینه‌ها و ایده‌های خلاقانه بسیاری برای طراحی موس پد تبلیغاتی وجود دارد. برای طراحی موس پد تبلیغاتی می‌توانید از طرحی مشابه لوگو یا رویداد مورد نظر استفاده کنید.

شماره سه طرحی تمام رنگی چاپ کنید

در طراحی موس پدهای تبلیغاتی می‌توانید از هر رنگی که دوست دارید برای طراحی تمام رنگی استفاده کنید. برای طراحی می‌توانید از پیشنهادهای زیر ایده برداری کنید:

یک – چاپ طرحی کامل و رنگی بر روی موس پد

دو – چاپ آرم رنگی بر روی موس پد با طراحی تک‌رنگ

سه – نیم طراحی به همراه پایه نیم رنگی

علاوه بر این برای طراحی می‌توانید از متن کوتاه هم استفاده نمایید. موس پدهای تبلیغاتی همچون بیلبوردهای کوچکی هستند که هر روز در معرض دید قرار دارند. با در نظر گرفتن این موضوع می‌توان پیامی درست را بدین طریق انتقال داد. از موارد زیر می‌توانید در طراحی های خود استفاده نمایید:

  • نام شرکت خود یا رویداد
  • آدرس وب‌سایت اینترنتی
  • شماره تماس
  • ایمیل
  • پیامی کوتاه و جذاب

از آنجایی که فضای چاپ در موس پدهای تبلیغاتی فضایی نسبتاً بزرگ است؛ از این رو فضای بی‌نظیر و مناسبی برای هرگونه تبلیغات خلاقانه خواهید داشت.

ممکن است که فکر کنید موس پدهای تبلیغاتی هدیه‌ای ساده‌ای هستند. اما اگر از ایده‌های خلاقانه و طرح‌های منحصربه‌فرد استفاده نمایید هرگز این‌طور نخواهد بود و به خوبی در تبلیغ کسب‌وکار شما موفق خواهد شد.

بهترین کالاهای تبلیغاتی هدایای شیک، به‌یادماندنی و بی‌نظیر هستند. اگر هنوز هم ایده‌ای برای طراحی موس پدهای ارزان قیمت ندارید تا آن‌ها را به هدیه‌ای تأثیرگذار تبدیل کنید، نا امید نشوید. شما می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و با آن‌ها مشاوره کنید.

 

طول عمر موس پدهای تبلیغاتی چه مقدار است؟

 

در صورت استفاده روزانه از موس پدها می‌توان انتظار داشت که موس پدهای تبلیغاتی بین 5 الی 10 سال دوام داشته باشند. این موضوع چه در مورد کاربران خانگی، چه گیمرهای حرفه‌ای و حتی کارمندان اداری نیز صادق است.

اگر موس پدها مرتباً با آب و صابون تمیز شوند می‌شود اطمینان داشت که مدت‌زمان بیشتری هم دوام داشته باشند. دوام بالای این هدیه تبلیغاتی نشان می‌دهد که موس پدهای تبلیغاتی کالایی ارزشمند برای سرمایه‌گذاری و تبلیغات هستند.

 

 


تماس با ما
نیاز به راهنمایی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.
به اشتراک بگذارید
بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
طراحی سایت: همورا
Copyright © 2023 PishKesh. All rights reserved.