WhatsApp WhatsApp
021 8830 8440
با اهدا پوشاک تبلیغاتی، به کسب‌وکار خود رونق دهید
1 رای شما هم امتیاز بدهید!

با اهدا پوشاک تبلیغاتی، به کسب‌وکار خود رونق دهید

اگر شما هم مالک یک کسب‌وکار هستید و می‌خواهید حرفه‌ای بودن خود را نشان دهید، به لباس مناسب احتیاج خواهید داشت. هر کسب‌وکاری برای موفقیت در هر رویدادی، به پوشاک شرکتی مناسب نیاز دارد.

همه شرکت‌ها مایل هستند که از تحت تأثیر قرار گرفتن سایرین از لباس فرم پرسنل خود، مطمئن شوند؛ چه برای حضور در نمایشگاه تجاری باشد و چه برای برجسته کردن جایگاه شرکت در یک رویداد برنامه‌ریزی شده که نیاز به لباس فرم مناسب برای کارمندان دارد! انواع مختلفی از پوشاک وجود دارد که می‌توانید برای دیده شدن نام تجاری خود بر تن کارمندان و حتی مشتریان خود بپوشانید و در نتیجه لوگو شما همه جا به نمایش در می‌آید و باعث افتخار و سربلندی نام تجاری‌تان می‌شود. البته ناگفته نماند که اغلب این وسایل به صورت تعجب‌آوری، مقرون‌به‌صرفه هستند. بنابراین نیازی نیست که نگران اتمام بودجه تبلیغاتی خود باشید.

 

پیش از سفارش پوشاک، می‌بایست از سبک مناسب و مرتبط با نام تجاری خود اطمینان پیدا کنید تا در زمان اهدا و ارائه این پوشاک به افراد، نیازی نباشد وسایل جانبی دیگری هم ارائه کنید و بدین ترتیب از هزینه‌های تبلیغاتی خود بکاهید.

 

پوشاک تبلیغاتی که ارائه می‌شود، باید شیک، کاربردی و بسیار راحت باشد. انواع مختلفی از پوشاک تبلیغاتی اعم از تی شرت تبلیغاتی، دستکش، کلاه تبلیغاتی و ژاکت وجود دارد که می‌توان نام شرکت، لوگو یا هر پیام دیگری را بر روی آن درج کرد. این پوشاک می‌تواند در کارزارهای تبلیغاتی و حتی به عنوان لباس فرم پرسنل در رویدادهای خاص مورد استفاده قرار بگیرد. اهمیت پوشاک تبلیغاتی در ارتباطی است که بین مشاغل و مشتریان ایجاد می‌کند. با استفاده از پوشاک تبلیغاتی، کسب‌وکارها قادر هستند بیشتر دیده و نیز شناخته شوند. عموماً پوشاک تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی و یا به همراه محصول خریداری شده به مشتریان ارائه می‌کنند.

 

لباس تبلیغاتی

لباس تبلیغاتی بسیار کابرد زیادی دارد؛ حتی می‌توان به دانشجویان یک دانشگاه هدیه داد

 

 

 

انتخاب پوشاک تبلیغاتی مناسب

 

هنگام بررسی انواع گزینه‌های مرتبط با پوشاک تبلیغاتی، می‌بایست موارد مختلفی همچون آب‌وهوا، فصول مختلف و همچنین نوع کارایی محصول را در نظر گرفت. در فصول سرد سال، انتخاب و ارائه پیراهن‌های آستین‌دار و یا ژاکت، گزینه مناسبی می‌باشد در حالی که در شرایط آب‌وهوایی گرم‌تر، لباس‌های آستین کوتاه، انتخاب ایده آلی هستند. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که آیا می‌خواهید این پوشاک در داخل خانه پوشیده شود و یا در محیط کار و خارج از خانه نیز مورد استفاده قرار بگیرد. به همین دلیل، با وجود تنوع زیاد در حوزه پوشاک، شرکت‌ها عموماً مایل به سفارش دادن لباس‌های پولو و یا پیراهن‌های دکمه‌دار هستند که هم در محیط کاری و هم در دیدارهای دوستانه، امکان استفاده از آن‌ها وجود دارد. علاوه بر این، چون این نوع لباس را به راحتی می‌توان با هر لباس دیگری هماهنگ کرد، حتی افراد سخت‌گیر نیز مایل به استفاده از این نوع پوشاک هستند.

 

 

 

پوشاک تبلیغاتی سفارشی برای انجام بازاریابی در محیط داخلی شرکت

 

استفاده کارمندان از پوشاک تبلیغاتی، حس انطباق و یکپارچگی را در محیط کار ایجاد می‌کند که اغلب باعث افزایش حس برابری و راحتی می‌شود. علاوه بر این، به مراجعه کنندگان و مشتریان، احساس حضور در فضای حرفه‌ای را القا می‌کند و باعث می‌شود تا نگاه مثبتی نسبت به کسب‌وکار شما داشته باشند.

بسیاری از مشاغل در سراسر دنیا، به مناسبت سالگرد تأسیس یا رسیدن به اهداف مد نظر خود، اقدام به اهدای پوشاک شرکتی به کارمندان وفادار خود می‌کنند. این پوشاک، همچنین هدیه شگفت‌انگیزی برای جلسات فروش و رویدادهای سالانه شرکت‌ها می‌باشد.

 

 

لباس تبلیغاتی

فرهنگ سازمانی شما در لباس تبلیغاتی نمایان می‌شود

 

 

پوشاک تبلیغاتی سفارشی برای انجام بازاریابی در محیط بیرون از شرکت

 

برخلاف باور رایج در بین عموم مردم، پوشاک شرکتی تنها برای استفاده در محیط کار نیست. استفاده از پوشاک برای تبلیغات، به ایجاد هویت و شناخت یک کسب‌وکار و نام تجاری در جامعه کمک می‌کند. ارائه یک تصویر و چشم‌انداز مناسب به مشتریان با استفاده از پوشاک تبلیغاتی، تأثیر طولانی مدتی را خلق می‌کند و نیز احساس وفاداری به برندتان را تقویت می‌نماید. به این ترتیب، مشتریان شما به خاطر خواهند داشت که برند شما، به صورت حرفه‌ای و با کیفیت بالاتری محصولات و خدمات خود را ارائه می‌کند.

 

لباس تبلیغاتی

لباس‌های تبلیغاتی راهی برای پیوند با مشتریان وفادار

 

 

 

سخن آخر

 

اهدا پوشاک تبلیغاتی، ابزار تجاری مؤثری برای بازاریابی طولانی مدت است که با سرمایه‌گذاری اندک، مزایای بسیاری را به همراه دارد. در زمان انتخاب پوشاک مورد نظر خود، باید به بودجه، گروه هدف و اهداف سازمان یا کسب‌وکار خود برای ارائه این محصولات توجه کنید. بعد از آن، در خصوص اندازه و نحوه سفارشی سازی محصول مورد نظر با کارشناسان بازاریابی خود و یا با سؤال کردن از شرکت چاپی، نسبت به سفارش محصول تبلیغاتی خاص خود در شکل‌ها و رنگ‌های متفاوت به صورت عمده، اقدام کنید.

به اشتراک بگذارید
بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
طراحی سایت: همورا
Copyright © 2023 PishKesh. All rights reserved.