WhatsApp WhatsApp
021 8830 8440
فولدر تبلیغاتی
5 رای شما هم امتیاز بدهید!

فولدر تبلیغاتی

یکی از پرطرفدارین هدایای تبلیغاتی برای برگزاری همایش‌ها و سمینارها فولدر تبلیغاتی است. این فولدرها در ابعاد و مدل‌های مختلف مطابق با سلیقه شما تولید می‌شود. شروع قیمت فولدرهای تبلیغاتی از 18500 تومان است. دفترچه‌ها و فولدرهای تبلیغاتی جزو هدایای ارزان قیمت محسوب می‌شوند و این هدایا مورد استفاده همگان هستند.

فولدرهای تبلیغاتی

فولدرهای تبلیغاتی جز هدایای نمایشگاهی می‌باشند. همچنین این فولدرها مناسب هدیه در همایش‌ها، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی هستند. داخل این فولدرها می‌توان دفترچه، خودکار تبلیغاتی، ماشین حساب، فلش مموری تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی و هدایایی از این قبیل قرار داد. این فولدرها عموما از جنس چرم مصنوعی می‌باشند. چاپی که روی این محصولات استفاده می‌شود چاپ سیلک و یا لیزر CO2 است. حداقل تیراژ فولدرهای تبلیغاتی 100 عدد می‌باشد. در تیراژهای بالا امکان سفارش به صورت اختصاصی و مطابق با سلیقه شما وجود دارد. حتی می‏‌توانید امکانات داخلی فولدر را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید. مثلا می‌توانید جایی برای قراردادن کارت‌های اعتباری در نظر بگیرید یا فضایی برای قراردادن ماشین حساب در نظر بگیرید. این فولدرها عموما در سایزهای A4، A5 و A6 تولید می‌شوند. اما شما می‌توانید سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. حتی با توجه به رنگ لوگوی خود رنگ داخل فولدر را انتخاب کنید که بسیار تاثیرگذار می‌شود و همچنین روی اقلام داخلی فولدر نیز می‌توانید لوگوی مجموعه خود را چاپ کنید. این فولدرها از آن رو پر مصرف هستند که با توجه به دفترچه داخل آن در هر جلسه، همایش، نمایشگاه و... مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فولدرهای تبلیغاتی جز پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی هستند. لطفا برای راهنمایی بیشتر و سفارش این محصول با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

 

فولدر تبلیغاتی کد 220

فولدر تبلیغاتی کد 220

جنس: چرم مصنوعی

در ابعاد مختلف از جمله A5، A4 و A6

قیمت: استعلام روز

 

 

 

 

 

فولدر تبلیغاتی کد 221

فولدر تبلیغاتی کد 221

جنس: چرم مصنوعی

قیمت: استعلام روز

 

 

 

 

 

فولدر تبلیغاتی چرم و پارچه

فولدر تبلیغاتی کد 304

قطع A4، تلفیقی از چرم و پارچه

به همراه خودکار و دفترچه یادداشت

ناموجود

 

 

 

 

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی که اکثر شرکت‌ها جز هدایای خود آن را قرار می‌دهند دفترچه یادداشت تبلیغاتی است. زیرا هم ارزان قیمت است و هم بسیار پرکاربرد. نکته مهم اینکه استفاده از دفترچه تبلیغاتی مدت انقضا ندارد. این هدیه، هدیه‌ای است که هم مناسب دانش آموزان و هم مناسب مدیران می‌باشد و همه می‌توانند از آن در هر زمینه‌ای استفاده کنند. ارائه این محصول در همایش‌ها به تنهایی یا همراه با فولدرهای تبلیغاتی بسیار موثر است. دفترچه‌های یادداشت در قطع‌های A5 و A6 ارائه می‌گردند و در تیراژهای بالای 1000 عدد می‌توانید کاملا سفارش اختصاصی داشته باشید و حتی روی تک تک برگ‌های داخلی صفحات دفترچه یادداشت لوگوی مجموعه خود را چاپ کنید. نوع چاپی که روی این دفترچه‌ها انجام می‌شود چاپ سیلک و چاپ لیزر CO2 می‌باشد.

 

 

دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت تبلیغاتی کد 303

قطع A5، تلفیقی از چرم و پارچه با طراحی بسیار شیک و کاربردی

به همراه خودکار و دفترچه یادداشت

قیمت: ناموجود

 

 

 

 

دفترچه تبلیغاتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی کد 223

با امکان اضافه کردن دفترچه و خودکار

قیمت: استعلام روز

 

 

 


تماس با ما
نیاز به راهنمایی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.
به اشتراک بگذارید
بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
طراحی سایت: همورا
Copyright © 2023 PishKesh. All rights reserved.