WhatsApp WhatsApp
021 8830 8440
راهنمای خرید چراغ مطالعه تبلیغاتی
1 رای شما هم امتیاز بدهید!

راهنمای خرید چراغ مطالعه تبلیغاتی

نور همیشه عاملی مهم در زندگی است که در سایه پرتوی آن می‌توان به سوی موفقیت و حرکت به سمت کمال گام‌های خود را پیمود. راهنمای خرید چراغ مطالعه تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا با تاباندن پرتوهای روشنایی به زندگی مخاطبان خود، نام برند خود را نیز نورانی‌تر از هر زمان دیگری کنید.

دنیای گسترده هدایای تبلیغاتی با تنوع بی‌نظیر خود دست هر برندی را برای تبلیغات و انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب خود باز گذاشته است. با نزدیک شدن به ماه مهر و آغاز سال تحصیلی، چراغ مطالعه تبلیغاتی به یکی از نمادین‌ترین و جذاب‌ترین هدایای تبلیغاتی مناسب و به روز تبدیل شده است. از این رو، شرکت‌ها و برندهای بسیاری برای بازاریابی‌ها و هدایای تبلیغاتی منحصربه‌فرد کمپین‌های تبلیغاتی خود به سراغ این هدیه شگفت‌انگیز و خارق‌العاده می‌روند.

جایگاه بالا و محبوبیت فراوان چراغ مطالعه تبلیغاتی در نزد مخاطبان و نیز بازاریابان سبب شده است تا برندها تلاش کنند، با یافتن مناسب‌ترین نوع چراغ مطالعه به استقبال ماه مهر و مخاطبان خود بروند. از این رو، آشنایی با راهنمای خرید چراغ مطالعه تبلیغاتی و راه‌کارهای هرچه جذاب‌تر کردن این هدایای تبلیغاتی دوست‌داشتنی بسیار حائز اهمیت است.

 

راهنمای خرید چراغ مطالعه تبلیغاتی

 

مطالعه کردن و یادگیری جزو لاینفک زندگی بشری است. هر فردی فارغ از سن و جنسیتی خود در هر برهه‌ای از زندگی برای یادگیری تلاش می‌کند. از این رو، تأمین نور کافی برای مطالعه و نیز انجام تکالیف روزانه درسی و کاری اهمیت به سزایی دارد. انتخاب یک چراغ مطالعه خوب کمک می‌کند تا از فشار زیادی که بر بینایی در زمان مطالعه ایجاد می‌شود، بکاهید و در زمان مطالعه احساس راحتی بیشتری داشته باشید. دنیای چراغ مطالعه تبلیغاتی نیز همچون سایر هدایای تبلیغاتی مثل فلش مموری تبلیغاتی و پاوربانک تبلیغاتی، دنیایی بی‌کران و متنوع است. اما بهتر است فراموش نکنیم که همیشه نباید از روی ظاهر قضاوت کرد و ملاک اولیه برای خرید چراغ مطالعه تبلیغاتی را ظاهر آن دانست. ازجمله معیارهایی که در زمان خرید چراغ مطالعه باید به آن توجه کرد، در ادامه برای شما گردآوری شده است.

 

راهنمای خرید چراغ مطالعه تبلیغاتینمونه‌ای شگفت‌انگیز و جذاب از یک چراغ مطالعه تبلیغاتی

 

 

 

اندازه

 

اندازه، همیشه عاملی مهم است. در زمان خرید چراغ مطالعه تبلیغاتی به عنوان اولین معیار باید به اندازه آن توجه کرد. علت این امر بسیار ساده است. چراغ مطالعه به عنوان منبع تأمین‌کننده نور باید توانایی کافی برای تأمین نور را داشته باشد. اگر فضا بزرگ باشد و اندازه چراغ کوچک، نور مناسبی برای مطالعه وجود نخواهد داشت. از سوی دیگر، نور بسیار زیاد نیز می‌تواند باعث آسیب رسیدن به چشم و ناراحتی و خستگی در هنگام مطالعه شود.

 

میزان روشنایی

 

معیار اندازه‌گیری روشنایی، لومن است. اگر لامپ از درجه بالای لومن برخوردار باشد، می‌تواند نور بیشتری تولید کند. بنابراین، در زمان خرید چراغ مطالعه باید به میزان روشنایی که لامپ آن قادر به تهیه است، توجه کنید.

 

انعطاف‌پذیری و طراحی چراغ مطالعه

 

همان‌طور که گفته شد طراحی‌های منحصربه‌فرد و خارق‌العاده‌ای در چراغ مطالعه انجام شده است. یکی از ویژگی‌های مورد توجه در طراحی امروزی چراغ مطالعه، انعظاف‌پذیری بالای آن است. معمولا چراغ مطالعه های مدرن از یک سری قابل انعظاف و چرخش برخوردار هستند تا به کمک آن جهت تابش نور را تغییر دهید و برای استفاده‌های مختلف از آن بهره ببرید.

 

محافظت در برابر امواج تابش

 

مناسب‌ترین و ایده‌آل‌ترین چراغ مطالعه از لامپی بین 4 هزار تا 6 هزار و پانصد درجه کلوین برخوردار است. استفاده از لامپی که بتواند از چشمان شما در برابر تابش نور محافظت کند، اهمیت بسیار زیادی دارد و از خستگی چشمان در مطالعه‌های طولانی مدت جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، بهتر است یک لامپ 6 الی 9 واتی با لومن 450 را برای یک مطالعه خوب و راحت انتخاب کنید.

 

طول عمر بالا

 

هدف اصلی تبلیغات به خاطر سپردن نام یک برند است. با انتخاب چراغ مطالعه‌ای باکیفیت که طول عمر بالایی دارد و برای مدت طولانی همراه مخاطبان شما باقی می‌ماند، می‌توانید خیال خود را از موفقیت بازاریابی‌تان راحت کنید. چراغ مطالعه ازجمله وسایل پرکاربردی است که به صورت روزانه و برای چندین ساعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو، احتمال آسیب دیدن آن بالا است. بنابراین بهتر است در زمان خرید چراغ مطالعه تبلیغاتی به جنس مواد به کاررفته در ساختار آن و طول عمر دستگاه توجه کنید.

 

طول عمر بالا

با انتخاب چراغ مطالعه باکیفیت، خیال خود را راحت کنید

 

 

 

قیمت

 

هزینه نهایی برای تهیه و سفارشی‌سازی هدایای تبلیغاتی در بازاریابی اهمیت ویژه‌ای دارد. از این رو، توجه به قیمت چراغ مطالعه در کنار ویژگی‌های دیگر آن عامل مهمی است که در زمان خرید نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

 

ویژگی‌های جانبی

 

پیشرفت تکنولوژی سبب شده است تا دیگر یک چراغ مطالعه تبلیغاتی تنها لامپی برای روشن کردن محیط مطالعه نباشد. ویژگی‌های نوینی همچون جای قرار دادن گوشی، اسپیکردار بودن، گردن بسیار منعطف، صفحه نمایش ‌LED با قابلیت نمایش تاریخ، ساعت و دمای محیط، قابلیت اتصال به فلش تبلیغاتی، تنظیم میزان نور و تغییر رنگ نور در برخی از مدل‌ها ازجمله نوآوری‌های جذاب در صنعت تولید و سفارشی‌سازی چراغ مطالعه تبلیغاتی است که در زمان خرید بهتر است به آن‌ها نیز توجه کنید.

به اشتراک بگذارید
بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
طراحی سایت: همورا
Copyright © 2022 PishKesh. All rights reserved.