WhatsApp WhatsApp
021 8830 8440
ماگ هیتردار چیست و چه کاربردی دارد؟
1 رای شما هم امتیاز بدهید!

ماگ هیتردار چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از محصولات تبلیغاتی به نسبت جدیدی  که توانسته است به سرعت نام خود را بر سر زبان‌ها بی اندازد و محبوب شود، ماگ هیتردار است. ماگ هیتردار با ظاهر جذاب و کاربردی خود توانسته است به یک هدیه لوکس و فاخر برای ارائه به تمامی طیف‌های مخاطبان شود. اما به راستی، ماگ هیتردار چیست و چه کاربردی دارد؟

دنیای هدایای تبلیغاتی بسیار فراخ‌تر و گسترده‌تر از آن است که تصور کنید. هر روز محصولی جدید بسته به نیاز و سلیقه شرکت‌ها و مخاطبان وارد این دنیای بزرگ و جذاب می‌شود. محصولاتی که گاهی یک هدیه لوکس و دور از دسترس از نظر عامه مردم به شمار می‌امدند، به کمک سفارشی‌سازی در تعداد انبوه توانستند وارد زندگی بسیاری از افراد شوند و مخاطبان را نسبت به هدایای تبلیغاتی مشتاق‌تر و رضایت‌مندی آن‌ها را افزایش دهد.

یکی از محصولاتی که شاید تا همین چند سال پیش احتمال حضور آن را در دسته هدایای تبلیغاتی نمی‌دادیم، ماگ هیتردار است. ماگ هیتردار یا ماگ حرارتی از آن دسته محصولاتی است که از زمان معرفی خود به بازار توانسته است توجهات بسیاری را به سوی خود جذب کند. همین عامل سبب شده است تا بسیاری از کسب و کارهای هوشمند از آن برای توجه بیشتر به نام برند خود استفاده کنند. از این رو، ماگ حرارتی در زمره هدایای تبلیغاتی پرطرفدار قرار گرفته است.

 

ماگ هیتردار چیست و چه کاربردی دارد؟

ماگ هیتردار را می‌توان با رنگ‌های زیبا و خیره‌کننده به صورت سفارشی آماده کرد

 

 

 

معرفی ماگ هیتردار

 

همه ما به خوبی می‌دانیم که ماگ چیست. ماگ یا همان لیوان سرامیکی از دسته از محصولات تبلیغاتی است که با یک طراحی زیبا و استفاده از رنگ‌های خیره‌کننده می‌تواند به یک محصول فوق‌العاده و منحصربه‌فرد تبدیل شود. حال اگر این ماگ جذاب را بتوان به همراه یک صفحه گرمکن الکتریکی استفاده کرد، ماگ هیتردار یا ماگ حرارتی نامیده می‌شود.

ماگ حرارتی نیز همانند ماگ و لیوان تبلیغاتی می‌تواند از رنگ‌های شاد و جذاب برای طراحی برخوردار باشد. تنها کافی است یک رنگ زیبا را برای آن انتخاب کنید و آن را به همراه نام تجاری خود یا یک پیام شیرین چاپ شده بر روی آن به مخاطبان خود ارائه کنید. مطمئن باشید که هر شخصی از دریافت آن هیجان‌زده می‌شود و ارزش بالای هدیه اهدایی از سوی شما را درک می‌کند.

 

کاربرد ماگ هیتردار چیست؟

 

اگر ماگ حرارتی همانند ماگ تبلیغاتی ساده است، چرا باید به سراغ ماگ هیتردار برویم و هزینه به مراتب بیشتری را برای آن صرف کنیم؟

حتماً این سؤال از ذهن شما نیز عبور کرده است. اما پاسخ به این پرسش بسیار ساده است. زمانی که نوشیدنی مورد علاقه خود را درون ماگ می‌ریزیم، بسته به دمای محیط یا این‌که ممکن است سرمان با کارهای غیرمنتظره شلوغ شده باشد، ممکن است نتوانیم نوشیدنی‌مان را در همان لحظه و با دمای دل‌نشین و دوست‌داشتنی آن میل کنید. اگر یک ماگ هیتردار داشته باشید، می‌توانید بدون نیاز به بلند شدن از روی صندلی خود یا دور ریختن نوشیدنی مورد علاقه خود، آن را مجدداً تا دمایی که دوست دارید، گرم کنید و هر زمان که دوست داشتید نوش جان کنید. به همین سادگی و راحتی!

 

کاربرد ماگ هیتردار چیست؟

ماگ هیتردار نوشیدنی شما را همیشه گرم نگه می‌دارد تا همیشه دل‌چسب باشد

 

 

 

اگر بخواهید یک بسته ماگ حرارتی را باز کنید، درون آن یک ماگ زیبا و یک صفحه الکتریکی مشاهده خواهید کرد. این صفحه الکتریکی که به عنوان صفحه گرمکن دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد، بسته به نوع ماگ حرارتی طراحی شده، می‌تواند با استفاده از یک باطری کوچک یا با استفاده از سیم شارژر، صفحه گرمکن را روشن کرده و نوشیدنی درون ماگ شما را گرم کند. علاوه بر این، برخی از انواع مدل‌های ماگ حرارتی، از یک درب ماگ به همراه قاشق کوچک نیز برخوردار هستند تا تمامی وسایل مورد نیاز برای نوشیدن یک نوشیدنی دل‌چسب را همزمان با هم ارائه کنند.

 

ماگ حرارتی را چگونه می‌توان به صورت سفارشی آماده کرد؟

 

ماگ حرارتی یا هیتردار یکی از جذاب‌ترین و جدیدترین نمونه‌های تبلیغاتی است. از این رو، از نظر بسیاری از کسب و کارها می‌توان آن را در دسته هدایای تبلیغاتی لوکس قرار داد. اما با سفارش این محصول به صورت عمده و با تعداد بالا، می‌توان از هزینه‌های سفارشی‌سازی این محصول کم کرد و آن را به یک محصول تبلیغاتی با قیمت مناسب تبدیل کرد.

برای سفارش این محصول جذاب باید ابتدا یک رنگ خیره‌کننده و دوست‌داشتنی را انتخاب کنید. پس از آن طرح، نام تجاری یا پیام تبلیغاتی مورد نظر خود را به شرکت تبلیغاتی خود ارائه کرده تا آن‌ها با استفاده از چاپ لیزری، طرح را بر روی محصول شما پیاده‌سازی کنند. پس از آن این محصول درون یک بسته‌بندی شیک مخصوص خود قرار می‌گیرد تا با ظاهری لوکس به مخاطبان خاص شما ارائه شود.

 

ماگ حرارتی را چگونه می‌توان به صورت سفارشی آماده کرد؟

بسته‌بندی شیک و محکم ماگ حرارتی آن را به محصول تبلیغاتی متمایز و خاصی تبدیل کرده است

 

 

 

سخن آخر

 

هر نوع وسیله نوشیدنی جذاب است. فلاسک تبلیغاتی، لیوان، فلاسک هوشمند، ماگ یا حتی ماگ هیتردار به نوبه خود جذاب و دوست‌داشتنی هستند. اگر به دنبال یک هدیه متمایز و فراموش‌نشدنی هستید که هر فردی را شیفته خود کند، بهتر است به سراغ ماگ هیتردار بروید. ماگ حرارتی یا ماگ هیتردار با استفاده از صفحه گرمکن همراه خود، نوشیدنی را همیشه گرم و دل‌چسب نگه می‌دارد. این محصول تبلیغاتی منحصربه‌فرد از یک بسته‌بندی شکیل و خاص بهره می‌برد تا در عین حفاظت از هدیه جذاب درون خود، ظاهری زیباتر و لوکس‌تر نیز به هدیه سفارشی شما ببخشد.

 

به اشتراک بگذارید
بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
طراحی سایت: همورا
Copyright © 2023 PishKesh. All rights reserved.