WhatsApp WhatsApp
این محصول به لیست سفارش شما اضافه شد.

درباره ما

پروفایل شرکت

همه چیز از آنجا شروع شد که متوجه نیاز شرکت‌های بزرگ به هدایای تبلیغاتی شدیم و براساس تجربه و تخصص مدیران شرکت چند محصول کوچک اما باکیفیت را برای یکی از نمایشگاه‌های بزرگ آماده کردیم. این کار کوچک به سرعت تبدیل به درخواست‌های زیادی شد که این شغل پاره‌وقت را به یک شغل تمام وقت برای ما تبدیل کرد.

مشتریان ما از صفر تا صد امور هدایای تبلیغاتی خود را به ما می‌سپارند. از ساده‌ترین خودکارهای تبلیغاتی گرفته تا هدایای تبلیغاتی خاص مدیران مانند ست‌های لوکس تبلیغاتی شامل پاوربانک‌ها، فلش‌های تبلیغاتی و غیره. هم اکنون شرکت پیشکش مهر آریا، در زمینه واردات و صادرات هدایای تبلیغاتی، انواع چاپ‌ها و خدمات فعالیت دارد. در پیشکش ما قولی نمی‌دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم!

 

چرا هدایای تبلیغاتی پیشکش؟

ما تنها یک هدف داریم: آسان کردن پروسه خرید شما! شاید بسیار ساده به نظر بیاید اما اینکه با کیفیت‌ترین هدایای تبلیغاتی را در یک مجموعه پیدا کنید آنچنان هم ساده نیست. در پیشکش برای همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، نوروز و هر رویدادی که فکرش را کنید برنامه‌ریزی شده است و به آسانی و با خیالی راحت می‌توانید از این هدایا بهره ببرید. فقط کافی است از میان لیست محصولات انتخاب کنید یا با مشاوران ما چند دقیقه‌ای صحبت کنید.