WhatsApp WhatsApp
این محصول به لیست سفارش شما اضافه شد.

پاوربانک تبلیغاتی

18 محصول در این صفحه
مرتب‌سازی مرتب‌سازی

پاوربانک‌های تبلیغاتی عموما با ظرفیت‌های 5000 میلی آمپر و 10000 میلی آمپر ارائه می‌شوند. پاوربانک‌های ما چند دسته هستند:

  1. پاوربانک ساده بدون LED
  2. پاوربانک ساده با صفحه نمایشگر
  3. پاوربانک با کابل متصل
  4. پاوربانک وایرلس

 

پاوربانک‌های تبلیغاتی شرکت پیشکش شامل برندهای مک دودو، وی اسمارت، ریمکس، ویگر، پرو وان، انرجایزر، الدینیو و... می‌باشند. کیفیت این پاوربانک‌های تبلیغاتی بسیار بالاست و همه آن‌ها حداقل 6 ماه گارانتی دارند و مناسب هدیه دادن به مشتریان و مخاطبان شما هستند و کاملا به برندسازی شما کمک می‌کنند. همه پاوربانک‌های تبلیغاتی شرکت پیشکش طوری انتخاب شده‌‌اند که امکان چاپ لوگو به صورت لیزری بر روی آن‌ها فراهم باشد. به علاوه فضای مناسبی هم برای چاپ دارند. نوع چاپی که روی این پاوربانک‌های تبلیغاتی انجام می‌شود حکاکی لیزر می‌باشد که تحت هیچ شرایطی این چاپ از بین نخواهد رفت و پاک نخواهد شد. نمونه حکاکی لیزری پاوربانک را در زیر مشاهده می‌کنید:

 

 

پیشنهاد ما این است که کیفیت پاوربانک را هیچ گاه فدای قیمت آن نکنید. زیرا تبلیغات شما می‌تواند به سادگی تحت شعاع قرار گیرد و بار منفی آن ضدتبلیغ محسوب گردد.

لازم به ذکر است ظرفیت‌های پاوربانک های تبلیغاتی ما واقعی است. متاسفانه در بازار پاوربانک‌هایی وجود دارد که از ظرفیت اعلام شده آن‌ها کمتر ظرفیت دارند و به نوعی کم فروشی صورت می‌گیرد. نکته مهم دیگر در خصوص پاوربانک‌ها سرعت شارژ آن‌هاست. هر چه سرعت شارژ بیشتر باشد قیمت پاوربانک تبلیغاتی نیز بیشتر می‌شود.