WhatsApp WhatsApp
021 8830 8440
کلاه تبلیغاتی
6 رای شما هم امتیاز بدهید!

کلاه تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و پرکاربرد کلاه‌های کتان تبلیغاتی هستند که امکان تولید یا آماده سازی با تنوع رنگ بسیار زیاد در طرح‌های مختلف در آن وجود دارد. البته قبلا واردات کلاه‌های تبلیغاتی رونق داشت که بعد از افزایش قیمت دلار دیگر این واردات انجام نشد و همه کلاه‌های تبلیغاتی در ایران با کیفیت بسیار بالا تولید می‌شوند.

از سال‌ها پیش یکی از هدایای تبلیغاتی مرسوم کلاه تبلیغاتی بوده است. کلاه‌ها بسیار کاربردی و ارزان هستند و هدیه بسیار مناسبی در نمایشگاه‌ها می‌باشند. همچنین این هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب بعضی از جشن‌ها و همایش‌ها نیز می‌باشد و همین طور کسانی که در صنعت نفت و گاز، خودرو و یا گردشگری نیز مشغول فعالیت هستند بسیار از کلاه تبلیغاتی استقبال می‌کنند.

کلاه‌های نقابدار یا کلاه‌های تبلیغاتی از جنس صد در صد کتان هستند و چاپی که روی آن برای تبلیغ مجموعه استفاده می‌شود عموما چاپ گلدوزی و چاپ دیجیتال هستند. کلاه‌ها به سفارش مشتری در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف مناسب رنگ لوگوی شما تهیه و تولید می‌شود. کلاه‌های تبلیغاتی به نسبت کاربرد آن هدیه‌ای بسیار ارزان قیمت می‌باشد. کلاه‌های تبلیغاتی را می‌توان برای هدیه به دانش آموزان مدرس و دانشجویان دانشگاه‌ها نیز استفاده کرد زیرا دانش آموزان در این سن علاقه زیادی به کلاه نقابدار دارند و برایشان جذاب است.

کلاه نقابدار در مجموعه شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش به سه شکل می‌باشد. مورد اول کتان نقابدار است که یک نمونه به این صورت که روی سر را کاملا می‌پوشاند و مدل دیگر نقابدار است اما روی سر کاملا باز است. شاید اصطلاح کلاه نقابدار تابستانه برای این مورد خوب باشد. مورد دیگر نیز از جنس فلامنت است که به صورت سایه‌بان بزرگ دور سر شخص قرار می‌گیرد. در ادامه این صفجه انواع مختلف کلاه‌های تبلیغاتی را ملاحظه خواهید کرد.

حداقل تیراژ برای تولید و چاپ لوگو روی آن 200 عدد می‌باشد و مدت زمان آماده سازی بین 10 تا 15 روز کاری می‌باشد.

 

کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی کتان

قیمت: استعلام روز

 

 

 

کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی کتان

قیمت: استعلام روز

 

 

 

 

کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی فلامنت نقابدار

قیمت: استعلام روز

 

 

 

 


تماس با ما
نیاز به راهنمایی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.
به اشتراک بگذارید
بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
طراحی سایت: همورا
Copyright © 2023 PishKesh. All rights reserved.