WhatsApp WhatsApp
021 8830 8440
راهنمای خرید ساک دستی تبلیغاتی
1 رای شما هم امتیاز بدهید!

راهنمای خرید ساک دستی تبلیغاتی

اگر می‌خواهید ساک دستی تبلیغاتی سفارش دهید اما درباره تفاوت جنس، دوخت و قیمت این محصول اطلاعات زیادی ندارید، مطالعه این مطلب کوتاه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهتر تصمیم‌گیری کنید.

 

همه ما خوب می‌دانیم ظاهر و پوشش مناسب هر چیز می‌تواند در اولین نگاه بهترین و زیبا ترین حس را در ما ایجاد کند. این حس خوب می‌تواند توسط یک ساک دستی که هدیه ای را درون آن پیشکش عزیزمان می کنیم در ما ایجاد شود. حتی با استفاده از این ساک دستی می‌توانیم نام و شهرت خود را برای مدت ها در اذهان ماندگار کنیم. ما دوست داریم در این مطلب همراهمان باشید تا بتوانیم با معرفی ساک دستی‌های تبلیغاتی خود بهترین حس را هدیه به وجودتان کنیم.

 

جنس ساک دستی تبلیغاتی

یکی از مهترین عواملی که در تهیه ساک دستی برای افراد مورد توجه است، جنس آن می‌باشد. جنس هر چیز می‌تواند تاثیری زیادی در ایجاد نظر مثبت یا منفی به آن داشته باشد. خصوصا زمانی که سخن از ساک دستی تبلیغاتی شرکت پیشکش در میان باشد منتظر ارائه بهترین جنس در آن باشید.

ساک دستی تبلیغاتی شرکت پیشکش دارای جنس پارچه‌ای می‌باشد. جنس پارچه به کار برده شده در این ساک دستی‌ها باعث شده تا ساک وزن مناسبی نیز داشته باشد. وزن این ساک دستی‌های تبلیغاتی 60 و 90 گرمی می‌باشد. این وزن برای قرار دادن و حمل اشیاء مورد نظر در آن مناسب بوده و حس خوبی را با آن تجربه خواهید کرد.

 

ساک دستی سوزنی تبلیغاتی

ساک دستی سوزنی

 

قیمت ساک دستی تبلیغاتی

تا به حال برایتان پیش آمده که با توجه به مدل خریدی که داشته اید ولی از قیمت آن رضایت نداشته باشید؟ قیمت مسئله ی مهمی است که می تواند ابعاد مختلف خرید ما ررا تحت شعاع قرار دهد. این مژده را به شما می دهیم که در خصوص خرید ساک دستی هایتبلیغاتی ما دغدغه ی قیمت را نداشته باشید. چرا که قیمت ساک دستی‌های ما با توجه به مدل آن تعیین می‌گردد و شما می‌توانید به راحتی در حیطه مدل و قیمت دلخواه خود حق انتخاب داشته باشید.

مثلا اگر برای نمایشگاه خود به دنبال ساک دستی تبلیغاتی ساده و مناسب هستید ما ساک دسته موزی یا ساک دستی‌های سوزنی دسته‌دار را به شما پیشنهاد می‌کنیم که ساده‌ترین نوع ساک دستی تبلیغاتی شرکت پیشکش نیز می باشد.

 

ساک دستی تبلیغاتی 2

ساک دستی سوزنی دسته‌دار با طرح‌های مختلف و قیمت مناسب

 

ویژگی‌های چاپ روی ساک دستی تبلیغاتی

تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه می‌شود با دست گرفتن یک ساک دستی هر بار نام و یاد ما برای کسی تداعی شود؟ و یا اینکه تا به حال نگران پاک شدن نام و نشان خود در ذهن کسی یا دل چیزی بوده اید؟ پاک شدن می تواند حس بدی را برای ما ایجاد کند. این پاک شدن می تواند از دل و ذهن و یا از روی یک ساک دستی تبلیغاتی باشد. چرا که در خصوص چاپ روی ساک دستی تبلیغاتی همیشه این نگرانی وجود دارد که پاک شدن طرح و نقش روی ساک دستی تمامی برنامه ریزی های ما را به هم بزند. بله، حق با شماست. این موضوع بسیار مهمی است که تمامی زحمات چاپ شده ی ما روی ساک دستی تبلیغاتی مورد نظرمان تا چه حد دوام داشته باشد.

اما با خرید و ثبت نام و نشان خود بر روی ساک دستی تبلیغاتی شرکت پیشکش دیگر نگران این موضوع نباشید.  چاپ روی ساک دستی های ما از سیلک بوده که پاک نمی شود و نام و یاد شما را برای همیشه حفاظت خواهد کرد. جالب است بدانید 2 تا 3 رنگ نیز برای چاپ قابل استفاده می باشد که شما در آن حق انتخاب دارید.

شرکت پیشکش تیراژ تولید ساک دستی تبلیغاتی خود را حداقل 1000 عدد قرار داده است. شما می‌توانید یا خیال راحت تبلیغات خود را با این ساک دستی‌ها ماندگار کنید.

 

مزایای ساک دستی تبلیغاتی پارچه‌ای نبست به دیگر انواع آن

این نوع ساک دستی‌ها نسبت به انواع مختلف آن در جنس‌های نایلونی و مقوایی مزایای مهمی را داراست. یکی از دغدغه‌های مهم بسیاری از افراد در شرایط فعلی جهان، حفظ محیط زیست می‌باشد. ساک دستی‌های تبلیغاتی ما نیز به فکر طبیعت بوده اند. استفاده از پارچه در تولید این ساک دستی ها این موضوع را مد نظر داشته چرا که ساک دستی پارچه ای تجزیه پذیر می باشد. چیزی که در خصوص ساک دستی‌های نایلونی وجود ندارد و می‌تواند دغدغه بسیاری از افراد باشد.

همچنین داشتن مقاومت در یک ساک دستی نیز مسئله مهمی است. اینکه در زمان کوتاهی پاره و خراب نشود و رضایت استفاده کننده را در پی داشته باشد. ساک دستی های تبلیغاتی شرکت پیشکش در مقایسه با انواع مقوایی آن دارای مقاومت بسیار بالاتری بوده و به سادگی پاره نمی‌شود. همچنین لازم به ذکر است که ساک دستی‌ها در صورت بالا بودن گرماژ طول عمر دو چندان نیز خواهند یافت که می تواند طول عمر رضایت مشتری را نیز در پی داشته باشد.

لطفا برای سفارش انواع هدایای تبلیغاتی، از جمله ساک دستی تبلیغاتی با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید
بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن
با عضویت در خبرنامه از رویدادهای جدیدمان با خبر شوید!
طراحی سایت: همورا
Copyright © 2022 PishKesh. All rights reserved.